• Zajęcia dodatkowe - opis

• Rytmika - Rytmika są to zajęcia umuzykalniające w trakcie, których dzieci śpiewają piosenki, tańczą i bawią się przy muzyce. W czasie zajęć rytmiki dzieci poznają również instrumenty muzyczne.

Tańce - Zajęcia z tańca prowadzone są przez instruktorów tańca ze Stargardzkiej szkoły ,,Alfa - Astra".W tgrakcie zajęć dzieci poznają różne tańce, bawią się przy muzyce oraz uczą układów tanecznych. Zajęcia taneczne sa dostosowane do wieku dzieci zarówno pod względem poziomu trudności jak i czasu trwania.

Gimnastyka korekcyjna - Gimnastyka korekcyjna to zabawy ruchowe oraz ćwiczenia gimnastyczne mające na celu zapobieganie oraz poprawę wad postawy u dzieci. W trakcie zajęć gimnastyki korekcyjnej wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty sportowe.

Logopedia - Podczas zajęc logopedycznych dzieci ćwiczą pod okiem specjalisty aparat artykulacyjny. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw dostosowanych do wieku dzieci i mają na celu poprawę wad wymowy u dzieci.