• Tygryski witają JESIEŃ

• Nowa galeria Tygryski witają JESIEŃ została dodana do albumu fotograficznego

Dzień dobry 😊 Dziś, 23 września Tygryski powitały Pierwszy Dzień Jesieni. 🍄🍂🍁🌻🦔🐿️🌰 Tego dnia „królowały kolory”: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Organizowane były zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Dzieci pomagały zebrać do kosza „Pani Jesieni” dary przyniesione ze spaceru. Z chęcią zbierały jarzębinę, kasztany, żołędzie i liście. Dzień pełen wrażeń, ponieważ jeszcze czekają na odwiedziny samej Pani Jesieni 🍂🍁🌻 Pozdrawiamy serdecznie 👋

• ,,DRUŻYNA KANGURA'' w przedszkolu

• Zapraszamy na zajęcia wszystkie chętne przedszkolaki.

Szanowni Rodzice,

W środę 21 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”.

W roku przedszkolnym 2022/2023 zapisy na zajęcia „Drużyny Kangura” odbywają się tylko online.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w programie zajęć Drużyny Kangura wynosi 52 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

O terminach zajęć dla poszczególnych grup poinformujemy Państwa po zebraniu zapisów.

Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

Obowiązujący harmonogram w roku przedszkolnym 2022/2023.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

Z pozdrowieniami,

Adrian Szpakowski

• Pani Jesień

• "Idzie lasem pani jesień

Jarzębinę w koszu niesie

Daj korali nam troszeczkę

Nawleczemy na niteczkę."

Misie, Motylki, Biedronki oraz Pszczółki, w piątek 23 września, wybrały się na spacer, by powitać Panią Jesień. Dzieci zebrały kosze pełne darów jesieni, brały udział w zabawach ruchowych, odgadywały jesienne zagadki, rozpoznawały dary jesieni poprzez dotyk oraz segregowały je według rodzaju. To był cudowny dzień!

BIEDRONKI

MISIE

MOTYLKI

PSZCZÓŁKI

• ABC ROLNICTWA

• ​​​​​Nie ma lepszego sposobu, aby pielęgnować ciekawość i kreatywność dziecka poprzez pobyt na świeżym powietrzu czy ciekawe wycieczki. 13 oraz 14 września w ramach edukacji przyrodniczej BIEDRONKI oraz PSZCZÓŁKI wzięły udział w warsztatach pt. " ABC Rolnictwa" z zakresu podstaw rolnictwa, ekologii i ochrony środowiska w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Pierwsza wrześniowa wyprawa autokarowa dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i ciekawych atrakcji. Zapraszamy do galerii zdjęć.

BIEDRONKI

PSZCZÓŁKI

• Dzień Przedszkolaka

• W dniu 21.09.2022 przedszkolaki z grupy "Tygryski" radośnie spędziły czas w Bawialni „Tygryskowo”. Celem wycieczki było świętowanie Dnia Przedszkolaka, kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej Niezwykłą atrakcją okazała się konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. "Tygryski" nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki - na wykopki 03 października . Dziękujemy za propozycję i pozdrawiam.

Dzieci z grupy ,,Kubusie Puchatki" świętowały DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA bawiąc się wspólnie w przedszkolu. Uśmiechom i radości nie było końca:) .

Dzieci z grupy ,,Sówek" spędziły DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA w odwiedzinach w Straży Pożarnej. W tym dniu nie zabrakło również spaceru połączonego z aktywnym odpoczynkiem na placu zabaw.

Dzień Przedszkolaka w gr. 0 SP4. Pani Kasia Witkowska z naszego przedszkola ( gr. Biedronki), odwiedziła grupę Zerówiaków przy SP 4 i poprowadziła warsztaty szycia na maszynie . Dzieci uszyły WORKI- SENSORKI.

Pani Dyrektor PM3 odwiedziła oddział przy SP4 i złożyła Zerówiakom życzenia .

• PRZEDSZKOLAKI W RADIU STARGARD

• ​​​

​​​​Grupa ,,Koty w Butach" odwiedziła ,,Twoje Radio Stargard''.

" KOTY W BUTACH" odwiedziły jedyne w swoim rodzaju TWOJE RADIO STARGARD. Dzieci, mogły zapoznać się ze specyfiką pracy w radio. Miały niepowtarzalną okazję na żywo przywitać się ze słuchaczami i zaśpiewać dla nich wesołą piosenkę. Dla wszystkich przedszkolaków było to niezapomniane przeżycie .

• ,,DZIEŃ KROPKI'' W PRZEDSZKOLU

• Międzynarodowy ,,Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności Przedszkolaki również uczciły ten dzień.

GRUPA ,,TYGRYSY"

GRUPA ,,MISIE"