• Mikołajki w przedszkolu

• „6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty” 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki.. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

• 6 GRUDNIA NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁ SPECJALNY GOŚĆ ŚWIETY MIKOŁAJ.

W ,,MIKOŁAJKI" NA PRZEDSZKOLAKÓW CZEKAŁO WIELE NIESPODZIANEK. DZIECI ZOSTAŁY ZAPROSZONE NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. ,,GDZIE JEST WOREK MIKOŁAJA?". JAKO AKTORZY WYSTĄPIŁY W NIM WYCHOWAWCZYNIE Z PRZEDSZKOLA. PODCZAS PRZEDSTAWIENIA DZIECI ŚPIEWAŁY PIOSENKI DLA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA ORAZ RECYTOWAŁY DLA GOŚCIA WIERSZYKI. WSZYSTKIE DZIECI BYŁY UBRANE W PRZEPIĘKNE ŚWIĄTECZNE STROJE, MIKOŁAJKOWE CZAPKI I OPASKI. NA POŻEGNANIE MIKOŁAJ PRZEKAZAŁ DZIECIOM WSPANIAŁE WIEŚCI, PREZENTY MIKOŁAJKOWE ZOSTAWIŁ W SALACH PRZEDSZKOLNYCH POD CHOINKAMI. RADOŚCI I UŚMIECHOM NIE BYŁO KOŃCA.