• Dzień Dinozaura

• 26 lutego w naszym przedszkolu odbył się niezwykły dzień - Dzień Dinozaura! To było pełne przygód i fascynujących odkryć wydarzenie, które zabrało nas w podróż do czasów prehistorycznych.

Przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych zabawach i aktywnościach tematycznych. Rozmawialiśmy o różnych gatunkach dinozaurów, ich zwyczajach i środowiskach, a także dowiedzieliśmy się, jak wyglądały ich jaja. Nie zabrakło też kreatywnych warsztatów plastycznych, podczas których powstawały kolorowe rysunki dinozaurów oraz ich szkielety z plasteliny.

Dzień Dinozaura był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także doskonałą okazją do edukacji przez zabawę. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek na temat życia dawnych mieszkańców naszej planety oraz rozwijały wyobraźnię i kreatywność.

To był niezapomniany dzień pełen radości i nauki, który na długo pozostanie w naszej pamięci! 🦕🌟

• Policja z wizytą w Naszym Przedszkolu

• 27 lutego nasze przedszkole odwiedzili Policjanci i Policjantki którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

• Projekt "Podaj dalej dobro"

• Dnia 14 lutego mieliśmy niesamowitą przyjemność wzięcia udziału w projekcie "PodajDobroDalej"! Wyszliśmy na spacer, a dzieci miały ze sobą specjalnie przygotowane laurki, które chciały wręczyć przechodniom.

To było niesamowite doświadczenie obserwować, jak małe serduszka pełne radości i entuzjazmu dzielą się uśmiechem i pozytywną energią z innymi. Każda wręczona laurka była wyrazem dobroci i miłości, jaką chciały przekazać ludziom na ulicy.

Była to nie tylko okazja do podzielenia się uśmiechem, ale również do przypomnienia sobie, jak małe gesty mogą sprawić wielką różnicę w czyimś dniu. Widząc uśmiech na twarzach przechodniów, wiedzieliśmy, że nasza inicjatywa przyniosła radość i pozytywne emocje.

Dzieci z przedszkola pokazały, że nawet najmłodsi mogą mieć ogromny wpływ na swoje otoczenie, dzieląc się miłością i życzliwością. To wzruszające doświadczenie, które utwierdza nas w przekonaniu, że warto szerzyć dobro wszędzie tam, gdzie tylko możemy.

Dziękujemy dzieciom za ich entuzjazm i pozytywną energię, która sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy. Podajmy dobro dalej i pamiętajmy, że nawet najmniejsze gesty mogą sprawić ogromną różnicę w życiu innych osób.

Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich. Podajmy dobro dalej!"

• Walentynki

• 14 lutego w przedszkolu dzieci obchodziły ,,Walentynki". W tym dniu Przedszkolaki rozmawiały o ważnych i pieknych uczuciach takich jak miłość i  przyjaźń. Uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach, eksperymentach i zabawach związanych z dniem Świętego Walentego oraz ich symbolem sercem. Dzieci przygotowywały również kartki walentynkowe dla swoich najbliższych. W tym dniu w salach przedszkolnych zagościł kolor miłości - czerwony. Przedszkolaki  śpiewały również Walentynkowe piosenki i tańczyły z przyjaciółmi do największych Walentynkowych przebojów. Był to dla wszystkich bardzo miły dzień, pełen uśmiechu i radości.

• ZAPUSTY - TŁUSTY CZWARTEK

• "Tłusty Czwartek dzisiaj mamy więc pączusie zajadamy. Kto chcę zostać pączków królem niech sie pączkiem poczęstuje!" - obchody ulubionego święta wszystkich małych i dużych łasuchów w naszym przedszkolu.

• Charytatywna zbiórka na rzecz zwierząt w schronisku.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzieli udział w zbiórce na rzecz zwierząt ze schroniska w Kiczarowie ,,Wszystkie Przedszkolaki kochają zwierzaki." Dzięki Państwa chojności zebraliśmy sporo potrzebnych zwierzętom artykułów, które w dniu wczorajszym zostały przekazane przez koordynatorki tej inicjatywy do schroniska.

• Karnawał z Dżungli

• Dzisiaj przedszkolna sala zamieniła się w magiczną Dżunglę pełną dzikich stworzeń i egzotycznych dźwięków! Bal Karnawałowy w stylu Dżungli przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - to był prawdziwy festiwal kolorów, uśmiechów i tańców!

Dzieci pojawiły się w niebywale kreatywnych strojach! Byliśmy świadkami spotkania małego lwa z kolorową papugą, małpki w tańcu z kolorowym motylem; do dżungli zawitał nawet astronauta oraz mała syrenka! Każde dziecko było dzisiaj królem i królową dzikiej dżungli!

To było niesamowite spotkanie z dziką przygodą! Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Dżunglowym Balu Karnawałowym, a cudowna Pani Basia z "Czas dla nas" nie ma sobie równych.

To był dzień pełen magii, radości i wspólnych tańców w dżunglowym rytmie!