• Dzień Przedszkolaka

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień.

Dzieci z Naszego Przedszkola spędziły ten dzień bardzo aktywnie - brały udział w zawodach sportowych na boisku, dzieci z grup zerowych odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne w Kunowie i miały możliwość bliżej przyjrzeć się alpakom.

To nie koniec atrakcji - z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci otrzymały zabawki, które wyposażyły ich sale.

• Motylki w Castoramie

• Nowa galeria Motylki w Castoramie została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 15.09 Motylki uczestniczyły w warsztatach ,,Majsterkowo,, zorganizowanych w stargardzkiej Castoramie. Dzieci z pomocą pań prowadzących warsztaty, miały możliwość skonstruowania i złożenia skrzyneczki na narzędzia. Motylki wykazały się dużymi zdolnościami manualnymi przy czym świetnie się bawiły.

• DZIEŃ KROPKI

• Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia nauczyciele, organizują przedszkolakom wiele ciekawych zajęć edukacyjnych oraz zabaw,  które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. W przedszkolach powstają wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody DNIA KROPKI to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.