• Rekrutacja 2023/2024 r.

• Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji na nowy rok szkolny znajdziecie Państwo w zakładce

REKRUTACJA 2023/2024 r. znajduje się ona w górnym menu strony internetowej.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• "Wiosna wiosenka

w mym sercu piosenka

Przychodzi po zimie ożywia świat.

Świeżym powiewem słońca iskrzeniem.

Obudź się ziemio - pora już wstać"

21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny od rana w przedszkolu panowało wielkie poruszenie. Dzieci nie mogły się doczekać spotkania z Wiosną. To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku. W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy.

Ciekawą atrakcją było przedstawienie pt:"Jak Krasnoludki pomagały Pani Wiośnie" wg scenariusza p. Anny Sowy, które wykonały dzieci z grupy "Pszczółki" wraz ze swoją Panią.

Wraz z Panią Wiosną dzieci rozwiązywały wiosenne zagadki, odgadywały nazwy wiosennych kwiatów, naśladowały odgłosy zwierząt. Na koniec Wiosna zaprosiła wszystkich do wspólnego śpiewania.

Dzieci z grupy "Motylki" wykonały piękną inscenizację utworu "Wiosna w ogrodzie".

Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…

• 8 marca w Przedszkolu

Nowa galeria 8 marca w Przedszkolu została dodana do albumu fotograficznego

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy,

I pierwszy promień bliskiej wiosny.

Dzień bez kłopotów i bez trosk.

Dużo radości. Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

W domu, w przedszkolu, na wycieczce.

Każdego dnia dobry uczynek.

To jest od chłopców upominek"

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Panie i dziewczynki dziękują chłopcom za pamięć, życzenia i promienny uśmiech.

• Konkurs Recytatorski "Bałwanek"

Nowa galeria Konkurs Recytatorski "Balwanek" została dodana do albumu fotograficznego

28 lutego pod nazwą "Bałwanek" odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski. Jego celem była popularyzacja poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich i prezentacji umiejętności scenicznych. Przedszkolaki deklamowały wiersze o bałwanku, wspomagając się mimiką, gestem, modulacją głosu, a nawet strojem czy rekwizytem. Emocji nie brakowało. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki. Dodatkowo jury przyznało wyróżnienia następującym dzieciom:

-Zosia Klause (gr. Biedronki)

-Julia Kwacz (gr. Pszczółki)

-Oliwia Grzegółka (gr. Pszczółki)

-Jakub Szafran (gr. Misie)

-Kaja Radziwanowska (gr. Motylki)

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

• V Konkurs piosenki ,,Złoty Mikrofon"

​                                                 Drodzy Rodzice

28 lutego w Szkole Muzycznej odbył się V Konkurs piosenki ,,ZŁOTY MIKROFON".

Nasze przedszkole reprezentowały trzy dziewczynki: Aleksandra Meier, Kornelia Kawczyńska oraz Maya Hoffmann.

Dnia 2 marca odbyło sie uroczyte rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród

Miło nam poinformować, że w V KONKURSIE PIOSENKI ,,ZŁOTY MIKROFON"

wychowanka naszego przedszkola:  KORNELIA KAWCZYŃSKA

zdobyła zaszczytny tytuł GRAND PRIX w kategorii dzieci 6 letnich.

II miejsce w kategorii dzieci 6-letnich zdobyła Maya Hoffmann

Wyróżnienie w kategorii dzieci 6 - letnich zdobyła Aleksandra Meier

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Występ finalistki : Kornelii Kawczyńskiej