• Dzień Babci i Dziadka 2023 — w wersji online

• Co roku w naszym kalendarzu pojawiają się dwa ważne święta. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Dzisiejsze czasy spowodowały, że dziadkowie już po raz kolejny z okazji swojego święta muszą zadowolić się spotkaniami organizowanymi za pomocą Internetu. W tym roku także nasze przedszkolaki przygotowały filmy ze swoimi występami, w których śpiewają, tańczą i recytują wiersze. Mamy nadzieję, że wszystkie Babcie i Dziadkowie, wygodnie zasiedli przed monitorem komputera i przy zrobionej przez wnuczęta kawce lub herbatce obejrzeli artystyczne popisy swoich milusińskich. Życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia , uśmiechu na twarzy i pociechy ze swoich wnucząt.

• BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

• Nowa galeria BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU została dodana do albumu fotograficznego

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w oddzialach Przedszkola Miejskiego nr 3 przy SP11,gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku wodzirej zachęcał do śpiewania znanych piosenek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

• Bal Karnawałowy 18.01.2023

• Nowa galeria Bal Karnawałowy 18.01.2023 została dodana do albumu fotograficznego

Okres karnawału to czas uśmiechu, radości i zabawy. W dniu Balu Karnawałowego nasze przedszkolaki już od rana czekało wiele atrakcji. W każdej grupie Panie przygotowały dla dzieci liczne zabawy i konkursy. Dzieci prezentowały swoje piękne stroje, tańczyły i śpiewały piosenki. Następnie przedszkolaki zaproszone zostały na przedstawienie teatralne, które zaprezentowało studio teatralne. Przedstawienie bardzo zaciekawiło dzieci a uśmiechom i radości nie było końca. Na zakończenie dzieci wzięły udział w zabawie tanecznej podczas której miały okazję do wspólnej zabawy.

• Plebiscyt ,,Przedszkole Roku".

• Miło jest nam poinformować Państwa, że nasze Przedszkole Miejskie nr 3 zostało PRZEDSZKOLEM ROKU 2022 w powiecie Stargardzkim.

Dzięki Państwa głosom Pani Dyrektor Jolanta Bieleninik miała ogromną przyjemność odebrać nagrodę za I miejsce w postaci dyplomu i vouchera.

Serdecznie dziękujemy Państwu za to wyróżnienie jest nam bardzo miło, że to właśnie nasze Przedszkole zostało w ten sposób przez Państwa docenione.

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych  w roku uroczystości . W tym dniu swoje święto obchodzą bowiem dwie najbliższe dzieciom osoby ukochane Babcie i Dziadkowie.

Dzień Babci i Dziadka jest zawsze w przedszkolu wielkim wydarzeniem. Dzieci przygotowują z tej okazji piękne występy, w których wierszami i piosenkami chcę wyrazić miłość i wdzięczność swoim najbliższym. Prezentują również wyjątkowe układy taneczne oraz wręczają Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech miłość jaką obdarzą Państwa najbliżsi napełnia Was młodzieńczą energią i uśmiechem w każdy dzień.

• Wspólny czas

• W grudniu w Oddziałach przedszkola przy SP 11 odbyły sie odbyły się spotkania z Rodzicami w formie; Jasełek, Warsztatów połączonych z kolędowaniem czy przedstawienie pt: " Drogi nasz Bałwanku". Przedszkolaki wprowadziły zebranych gości w wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się przepięknie. Byli pastuszkowie, aniołki, diabełek - co nos ma czarny jak węgielek, śnieżynki i bałwanki. Przedstawienie uzupełniły piękne kolędy, instrumentacje i układy taneczne z szarfami. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Występy oglądali wzruszeni Rodzice. W warsztatach Bożonarodzeniowych brały udział dzieci wraz z rodzicami. Wszyscy wspólnie wykonali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd powstały piękne, kolorowe stroiki. Bardzo serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za mile spędzony czas oraz wspólne kolędowanie.